Mentalizacija grįsta terapija (MBT) grupinė psichoterapija Vilniuje  

Mentalizacija grįsta psichoterapija yra naujovė Lietuvoje, tačiau plačiai jau taikoma Jungtinėje Karalystėje, Amerikoje, Skandinavijoje, Vokietijoje. Mentalizacija grįsta terapija (MBT)  itin veiksminga esant tarpasmeninių santykių sunkumams, sergantiems valgymo sutrikimais, linkusiems į nuotaikų kaitas, savižalą, asmenims turintiems ribinį asmenybės sutrikimą, patyrusiems daugybines traumas vaikystėje, depresiją. Mentalizavimo stiprinimas padeda geriau suprasti savo vidų, sutarti su aplinkiniais ir atrasti naujus sprendimus, patyrimus bei gali praversti kiekvienam iš mūsų.

Kviečiame ateiti į grupę po gydymosi stacionare, dienos stacionare (krizių, valgymo sutrikimų, psichoterapijos dienos stacionaro ir t.t.), po asmeninės terapijos, taip pat kviečiame ir anksčiau nelankiusius terapijosGrupė gali padėti geriau suprasti save ir kitus, geriau suprasti ir valdyti savo emocijas, padėti harmoningiau kurti savo santykius su aplinkiniais, būti atviriems pokyčiams.

Grupės pradžia: spalio 3d. vyks kartą per savaitę antradieniais, 17:30 – 19:00.

Pasiruošimui prieš grupę kviesime trims individualiems susitikimams, parengsime individualias psichologines formuluotes – tikslų pristatymą.

  • 8 pirmieji grupės susitikimai bus skirti psichoedukacijai ir susipažinti su mentalizacijos teorija, bei taikymu. Toliau pereisime į terapinę MBT grupę skirtą mentalizavimo įgūdžius stiprinimui ir taikymui, išsikeltų terapinių asmeninių tikslų įgyvendinimui.
  • Grupė uždara, grupės narių skaičius ribotas, apie 10 narių; užtikrinamas konfidencialumas.
  • Grupės vyks Vilniaus centre adresu: Aludarių gatvė 2, atvykimas nuo Pakalnės gatves pusės.
  • Grupės sesijos kaina 30 eur / 120 eur mėnesiui. Vieno individualaus susitikimo kaina 55,-.

Registracija į grupę iki rugsėjo 5 dienos.

Tel. +37061654800

Tel. +37066113003 

el. p. egle.sekstelo@gmail.com

el. p. indraja.velickiene@mususavijauta.com 

 

Grupės vedančiosios:

Indraja Veličkienė, MBT terapeutė, gydytoja psichiatrė, medicinos mokslų daktarė. https://mususavijauta.com/

Eglė Šekštelienė, psichologė-psichoterapeutė, praktikuoja ir mokosi MBT. Grupinės psichoterapijos patirtis stacionare.